15.1.2024

Airobot

Nutikas ventilatsiooniseade jätab tehnikud töötuks! 

 

Külmad talveilmad, kõikuv toatemperatuur ning kütteperiood, äärmuslikud temperatuurid suvel ja talvel, panevad inimesed proovile. Kuidas hoida kodus tervisele head sisekliimat ning missugused õhukvaliteedi näitajaid on olulised, sellest tuleb juttu Airobot Technologies tehnoloogia juhi Gert Valdeki ning turundusjuhi Mihkel Mõttusega.

Saates arutame, millest annavad märku “higistavad aknad” ning mis jama on uusarendustega? Tutvume ettevõtte nutika küttejuhtimise lahendusega, kus koos on õhk, niiskus, CO2 ja põranda soojuse mõõtmised ning tark masin. 

Teemaks tuleb nõudluspõhine ventilatsioon ning “targad” ja “lollid” seadmed.

“Kui seadmega peaks olema probleem, saab 95% juhtudest selle ära lahendada 2 minutiga üle interneti!” Nii lubavad “maailma nutikaima ventilatsiooniseadme” tootjad stuudios.

Kõrgete energiahindade valguses on hea teada, et nutikas ventilatsiooniseade tarbib 30% vähem energiat.  

“Meie seade töötab kõige paremini siis, kui seda ei puutu!,” naeravad stuudiokülalised ning mainivad, et nad on ainus ventilatsiooniseadmete tootja, kelle termostaadid ja ventilatsiooniseadmed suudavad omavahel üleõhu suhelda.

 

Saadet juhib Tõnu Einasto

Siit leiad saate info – podcast järelkuulatav endale sobilikul ajal!

***

Äripäeva Raadio Sisuturundussaade 15.1.2024
Märksõnapilv: #airobot #sisuturundus #intervjuu #gertvaldek #mihkelmõttus #äripäev #äripäevaraadio #saatejuht #tõnueinasto