8.3.2024

Roseni Maja

Uus normaalsus: töötaja käib enne tööpäeva algust tööl duši all! 

 

2023.a lõpu seisuga on Tallinnas üle miljoni ruutmeetri kaasaegset büroopinda. 
Kuidas jaguneb tänane üüriturg, mis dikteerib ruutmeetri hinda ning mis kontori vahetuse?
Ettevõtjad on peale pandeemiat küsimuse ees: kuidas saada inimesed tagasi kontorisse? Kuna ettevõtted konkureerivad ka tööjõu pärast, on vaja pakkuda head ja kõige paremat töökeskkonda. 
Lauajalgpallist ja lebonurgast on rohkem olulisel kohal koos veedetud vaba aja ruum töökeskkonnas – suuremaks on läinud kööginurgad ja ühisalad. 
Energiahindade suured muutused on pannud klienti jälgima ka energiaklassi ja erinevaid keskkonnasertifikaate, kuid arvestada tuleb, et “roheline lahendus” pole alati kõige soodsam. Turusurve on suur, üürnikud eeldavad tänapäevaseid tingimusi.
Missugused on tänapäevased kontorid? Kas rattaga tööle ja enne hommikukohvi töö juures duši alt läbi minna on uus normaalsus? 
Kas ostetakse asukohta või kõikide hüvede komplekti, sellest annavad ülevaate Colliers International Advisors OÜ-st Ingemar Paan ja Heinike Reisin. Teeme juttu ka nende juba valmis olevatest uutest objektidest ning tulevikuplaanidest. Tervitame suure rõõmuga Roseni Maja

Saadet juhib Tõnu Einasto

Siit leiad saate info – podcast järelkuulatav endale sobilikul ajal!

***

Äripäeva Raadio Sisuturundussaade 8.3.2024
Märksõnapilv: #sisuturundus #intervjuu #colliers #kinnisvara #ärikinnisvara #rosenimaja #ingemarpaan #heinikereisin #äripäev #äripäevaraadio #saatejuht #tõnueinasto