5.6.2024

EBS

EBSi lubadus: Eesti hindadega rahvusvaheliste tippülikoolide kogemused! 

Estonian Business School (EBS) on pakkumas äriharidust gümnaasiumiharidusest doktoriõppeni. Aina rohkem on kodumaine ettevõtja oma äriga rahvusvahelisel tasandil. Seetõttu on EBS bakalaureuseõppesse lõimitud välissemestri või -aasta kasutamise võimalus, missugusest nimekirjast leiab maailma ärihariduse tipptegijad. See eristab EBS-i kõigist teistest äriharidust andvatest koolidest Eestis ning selle üle on uhke nii koolipere kui vilistlased. 

Missugune on äri- ja ettevõtlushariduse olevik ja tulevik? Stuudios annavad vastuseid Anto Liivat, lektor, EBS bakalaureuse ja magistriõppe juht ning Kadri Tuisk, ettevõtja ning EBS vilistlane.


Kadri Tuisk jagab oma kogemusi ja sõnab, et ülikoolis käimine tekitab positiivseid rutiine ning aitab vaimset teravust ja struktuuri treenida. Lisaks jagab ta ka oma head isiklikku kogemust, mis julgustab bakalaureuse- ja magistriõppe vahel pausi tegema, et näha päris maailma ja saada aru oma järgmistest ootustest ja olla valmis uuteks teadmisteks. 

EBS’i tugevuseks loeb Kadri paindlikku valmisolekut kliendi ehk tudengi suhtes.

Tulevikku vaatavatele tegijatele ütleb Kadri, et ülikool annab sulle reeglid, mida tundes on sul õigus neid rikkuda ja innoveerida ja luua paremat maailma ning toob välja oma kogemuse, et rahvusvahelise õppe boonuseks on suhted kogu eluks! 

Parimaks peab ta aga Eesti hindadega rahvusvahelist tippülikoolide haridust! 

Anto Liivati sõnul on doktoriõppe väljund ja võimalus tippjuhtidele pehmeks maandumiseks ettevõtlusest akadeemilisse keskkonda.

Liivat ei usu, et on võimalik olla tõsine ettevõtja või edukas ärijuht, ilma et mõistaks rahvusvahelist konteksti ja parim võimalus on veeta vähemalt mõnda aega kuskil mujal kui Eestis. EBS on oma  bakalaureuseõppesse lõiminud rahvusvahelise semestri – valikus on 70 partnerülikooli!

Kes tervet õpingut peab paljuks, sellele ütleb Liivat: võitjate ja kaotajate vahel suurendavat vahe saab vähendada mikrokraade võttes! 

Saadet juhib Tõnu Einasto

 

Siit leiad saate info – podcast järelkuulatav endale sobilikul ajal!

 

***

Äripäeva Raadio Sisuturundussaade 5.6.2024
Märksõnapilv: #ebs #sisuturundus #intervjuu #antoliivat #kadrituisk #äripäev #äripäevaraadio #saatejuht #tõnueinasto

(44.saade)