7.09.2023 Kümnendi lõpuks 85 000 elektriautot liiklusse: kõigepealt laadimistaristu, küll siis ka elektriautod järgi tulevad

Sissejuhatus ja märksõnad:

Elektriautode kasutuselevõtt näitab aasta aastalt aktiivset kasvutrendi. Üldine teooria on, et 10-15 auto kohta võiks olla laadimisport.

Elektrum Eesti teooria ja plaan, mille järgi käitutakse, on: kõigepealt laadimistaristu, küll siis ka elektriautod järgi tulevad. Ennustuse kohaselt on kümnendi lõpuks Eesti teedel 85 000 elektriautot, nii et tööpõld infrastruktuuri loomiseks on suur.

 

Saates tutvustab Elektrum Eesti e-mobiilsuse tootearendusjuht Mario Einama ettevõtte plaane ja ambitsioone: „Ametlik ambitsioon: arendada Baltikumi suurim laadimisvõrk ja Eestis luua viie aasta jooksul 700 laadimiskohta.“

 

Mida eksklusiivset pakub Elektrum Drive telefoni-äpp? Missugused plaanid on kinnisvara-arendajate ja kinnisvaraomanikega?

Kas metsa sees, mere ääres, järve kaldal on atraktiivne pakkuda oma kinnisvarapinda elektriautode laadimise kohaks või missugused on olulised märksõnad, kuuleme saatest.

 

Veel toome lauda kommentaari küsimusele: missugune on elektriautode eelis ja valikupõhjus teenusepakkuja vaatest? Kas on soovitusi ka KOV-le või riigile?

 

Saadet juhib Tõnu Einasto

Siit leiad saate info – podcast järelkuulatav endale sobilikul ajal!

***

Äripäeva Raadio Sisuturundussaade 7.09.2023
Märksõnapilv: #elektrumeesti #700porti #elektrumdrive #emobility #sisuturundus #intervjuu #marioeinama #äripäev #äripäevaraadio #saatejuht #tõnueinasto