21.09.2023 „Meie turg on „Vaene Euroopa“, siia suunatakse Ida-Euroopale mõeldud kaubad.“

 

Sissejuhatus ja märksõnad:

Haapsalu linnus

Sügise saabudes hakkab kinnisvara kätte andma kehvade töövõtetega lahendatud ehitusi, kus tihti kasutatud mittesobilikke materjale.

Katuse Profid OÜ näeb ehitusvaldkonnas probleeme, mis on tekkinud traditsiooniliste materjalide ja töövõtete kasutamisel, aga mida saab lahendada vaid vedelplastiga ehk uudse lähenemisega hüdroisolatsioonis.

Töösituatsioon, kus materjali tootja pole mitte tehas vaid töömees objektil, lööb kaardid sassi. Katuste ja terrassidega on probleeme nii eramutel kui ärihoonetel. Mida teha, et Katuse Profid ei peaks tegelema mitte parandustöödega, vaid olema oma toodetega valikus ka arhitekti laua taga objektide loomise nullpunktis? Selleks on vaja muutust materjalide kasutamise loogikas, mida on aga raske teha, sest nagu tegevjuht Hillar Peets ütleb: „Meie turg on „Vaene Euroopa“, siia suunatakse Ida-Euroopale mõeldud kaubad.“ Palju ostab klient ka hinda, seetõttu ütleb Peets, et kõik algab kliendi harimisest. „Kui klient hakkab alguses kohe hinnast rääkima, siis ta pole meie klient,“ sõnab Peets.

Kuidas tekib uus äri, millel Eesti turul puudub konkurents ning kaua tuleb õppida, et saada spetsialistiks?

Neil teemadel arutame stuudios Hillar Peetsiga, kel 25 aastane kogemus ehitusvaldkonnas ning kelle ettevõtte protfooliosse kuuluvad ka tööd Haapsalu linnuses ja Vihula mõisas.

 

 

Saadet juhib Tõnu Einasto

Siit leiad saate info – podcast järelkuulatav endale sobilikul ajal!

***

Äripäeva Raadio Sisuturundussaade 21.09.2023
Märksõnapilv: #katuseprofid #vedelplast #katusedveekindlaks #sisuturundus #intervjuu #hillarpeets #äripäev #äripäevaraadio #saatejuht #tõnueinasto