10.07.2023 Ettevõtlusõppe mooduli juht: Kõigist ei saa ettevõtjaid, aga ettevõtlikuks võiks iga inimene saada.

Sissejuhatus ja märksõnad:

Ettevõtlusõpe saab alguse juba üldhariduses ning selle arendamine toimub Eestis Haridus- ja Teadusministeeriumi algatatud programmi Edu ja Tegu raames.

„Ettevõtjad on need, kes leiavad alati võimalusi! Kriisis leitakse võimalusi. Õppida on äge! Ettevõtlus on äge!“, kommenteerib hetkeolukorda Janek Popell, kes on Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Ettevõtlusmooduli juht.

Saates arutame eestlase ettevõtlikuks olemise elukaart, selle väljundeid ja tugevust. “Juba üldhariduses saab katsetada, kas ettevõtlus meeldib? Kõrgkoolide ja ülikoolide jaoks valmistatakse noori hästi ette,“ kommenteerib õppijate taset Popell.

Mis roll on ettevõtlusõppes meeskonnatööl, missugustele küsimustele saab mooduli sees vastused ning missugune on Mainoris õppija profiil, saame teada sisuka vestluse käigus. Lisaks toome võrdluse ka ülejäänud Euroopaga ning saame teada, keda ootab koolist tänane tööandja. Teeme üleskutse vilistlastele ja ettevõtjatele ning saame teada ka kolm põhilist märksõna ühiskonnas, mis näitavad tulevikusuunda.

Saadet juhib Tõnu Einasto

Siit leiad saate info – podcast järelkuulatav endale sobilikul ajal!

***

 

Äripäeva Raadio Sisuturundussaade 10.07.2023
Märksõnapilv: #mainor #ettevõtlusõpe #sisuturundus #intervjuu #tettevõtlikkus #janekpopell #äripäev #äripäevaraadio #saatejuht #tõnueinasto