13.6.2024

 

Üle 33% maailma rahvastikust kasutab e-ostlemise võimalusi. Sellest trendist ei taha maha jääda ka Eesti kaupmehed, kes järjest enam e-kauplusi suunavad ka välisturgude klientidele.


“Iga e-kaupleja eesmärk võiks olla rahvusvahelistumine ning välisturgudel edu saavutamine. Peale tarneahela paika sättimise on oluline tunda ka kohaliku riigi seadusandlust, trende kodulehtede ülesehituses, tekstide sihtturule sättimist, turunduse planeerimist.”

See on lause, mis on aktuaalne ka käesoleval suvel, kuid välja öeldud Packeta võtmekliendihaldur Rainer Põld poolt juba 2023 sügisel.

Sel korral on Rainer stuudiosse kutsunud koostööpartneri, Logistika Pluss müügidirektor Andri Piik.

Koos arutatakse ja antakse nõu, kuidas ja millal planeerida e-poe pidamise ülesanded edasi anda kas osade kaupa või usaldada kogu terviklik protsess teenusepakkujale.

On juba e-poode, kelle omanikud kasutavad täisteenust – e-poe omanik võib olla palmi all ja teenusena sisse osta kogu tarneahela tegevused täies mahus, alates laos hoidmisest, sorteerimisest, etikettimisest sildistamisest, pakkimisest, kauba välja saatmisest kuni kohale toimetamise, vahetuse, pretentsioonidega tegelemise jmt vajalikuga, mis e-poe klienditeekonnal ette võib tulla. 

Tiibklaver või kõrvarõngad – kõik saab liigutatud müüjalt kliendini nii Eesti sees kui ka põnevatesse sihtriikidesse, mis jäävad kaugemale, kui Baltikumi piirid.

Lisaks anname info 14.06 toimuvale seminarile ja räägime sügisest.

Saadet juhib Tõnu Einasto

 

Siit leiad saate info – podcast järelkuulatav endale sobilikul ajal!

 

***

Äripäeva Raadio Sisuturundussaade 13.6.2024
Märksõnapilv: #e-kaubandus #packeta #logistikapluss #sisuturundus #intervjuu #rainerpõld  #andripiik #äripäev #äripäevaraadio #saatejuht #tõnueinasto

(45.saade)