14.04.2023 e-poe haldusteenuse pakkuja: meie oleme rahul siis, kui e-poe omanik oma tooteid kunagi ei näe

Sissejuhatus ja märksõnad:

Eesti e-kaubanduse liitu andmetel oli 2022 a e-kaubanduse käive Eestis 3,54 miljardit eurot (Eesti Panga andmetel), mis tähendab üle miljardi euro ehk 34% kasvu võrreldes 2021.a.

Ja keskmiselt tehakse 62% e-oste Eesti e-poodidest.

 

“Peale istikute ja värskete pagaritoodete saab kõik muu e-poest!”, ütleb e-poe haldusteenuseid pakkuva Pacmac müügijuht Margus Peil. “Oled Balil, Sitsiilias või Saaremaal, jäta kaupadega tegelemine meie hooleks! Meile meeldib pakkida!”

 

Eesti keskmine “ühe-mehe-e-pood” saadab kuus välja keskmiselt 250-500 pakki. Kas e-poodniku argipäev on laopinna rendi maksmine, pakkimised-kleepimised ja pakiautomaadi järjekorras seismine või saab ka teisiti?

 

Missuguseks on muutunud eestlase ostuharjumused  ning kas kaubanduskeskustest saavad vaid suured proovikabiinid?
Kas e-poe teenuste kliendiks sobib ka 25 paari käpikutega Milvi Viljandimaalt?

 

Tähelepanu juhime e-poe ülesehitusele ning sellele, mida tuleks tähele panna, et kogemata miljon pastakat telliv klient ei saaks üllatavat arvet.

 

Samuti avame statistikat, kui suur on klientide käibekasv, kes on tulnud teenuste peale ning kui palju on rahalist kokkuhoidu, usaldades erinevad tegevused haldusteenuseid pakkuvale Pacmacile.

Saadet juhib Tõnu Einasto

Siit leiad saate info – podcast järelkuulatav endale sobilikul ajal!

 

Äripäeva Raadio Sisuturundussaade 14.04.2023
Märksõnapilv: #pacmac  #sisuturundus #intervjuu #marguspeil #epoehaldus #epood #pakkimine #laopind #pakiautomaat #täisteenus #äripäev #äripäevaraadio #saatejuht #tõnueinasto