18.4.2024

Ruukki: Uus standard on vaikne teraskatus ja fassaad

 

Peidetud vihmaveerennid, energiat tootvad katuselahendused, matt pinnakate – see on loetelu põnevatest uudistest ja olemasolevatest lahendustest, mida mainib olulisena Kristjan Õsso, Ruukki katusetoodete ärivaldkonna juht.

 

Mida saab olla uuenduslikkust valdkonnas, mis on niivõrd traditsiooniline kui katus, selle materjalid, paigaldus ja hooldus? Hea uudisena kuulajatele: paigaldus läheb soodsamaks ja kiiremaks. Seda tootearenduse ja uute toodete turule (just sihtturg: Eesti) toomisega. Nii saab vestlusest teada, mis on Classic Silence lahendus ja kuidas see erinev eelnevast tooteportfellist. 

Jätkusuutlikkus on Ruukki strateegiasse sisse kirjutatud, näiteks rohelise energia kasutamine tootmises ning uudisena 100% taaskasutatava terase kasutamine.

 

Saates visatakse õhku ka CTA: “Otsime avalikku või eritähenduslikku hoonet, millele pakkuda 100% taaskasutatavast terasest katus!” 

Lõpetuseks meenutame, et katust tuleb uuendada tervikuna ja vaadata pikemat plaani, kui ainult hetkel tekkinud mure lahendamine või “nähtav” probleem. Pikas plaanis on see soodsam, jätkusuutlikum ja parem lahendus kliendile.
 

Saadet juhib Tõnu Einasto

 

Siit leiad saate info – podcast järelkuulatav endale sobilikul ajal!

 

***

Äripäeva Raadio Sisuturundussaade 18.4.2024
Märksõnapilv: #katus #teraskatus #ruukki #ruukkibaltics #ruukkikatus #roofitsolar #sisuturundus #intervjuu #kristjanõsso  #äripäev #äripäevaraadio #saatejuht #tõnueinasto