6.3.2024

SEB digi-juhid: tehnoloogiast kasu saamise aluseks on motiveeritud meeskond ja strateegia!

Seekordses sisuturundussaates antakse viis nõuannet, mida digitaliseerimisel silmas pidada. Oma mõtteid ja kogemusi jagavad SEB Baltikumi digitaalse panganduse juht Edward Rebane ning SEB Baltikumi digitaalse müügi ja müügiautomaatika juht Märten Liinat.

 

Räägime, mis on SEB eesmärk klienditeeninduse ja -suhtluse vaatest. Arutame, kas pangakontorid kaovad ning kas näost näkku kohtumine on minevik?

Saame teada, mis on SEB X-faktor, mis on just nende tee klientide südamesse ning miks iga ettevõte peaks enda X-faktori üles otsima.

Saame teada, mitu automatiseeritud klienditeekonda on loodud digitaalseks klienditeeninduseks ning mis on kõige tähtsam uute suundade juurutamisel organisatsiooni.

12. märtsil toimub Kultuurikatlas E-kaubanduse foorum, kuhu on kõik huvilised oodatud esinejaid kuulama. Selleaastaseks teemaks on: „Miks on tehisintellekt e-kaubanduse ettevõtluse tulevik?“.

 

Saadet juhib Tõnu Einasto

Siit leiad saate info – podcast järelkuulatav endale sobilikul ajal!

***

Äripäeva Raadio Sisuturundussaade 6.3.2024
Märksõnapilv: #sisuturundus #intervjuu #seb #digi #edwardrebane #märtenliinat #äripäev #äripäevaraadio #saatejuht #tõnueinasto