15.4.2024

Milko Milatškov

Tehasejuht: kvaliteetse sisekommunikatsiooni aluseks saab olla ka iganädalane kringlilõuna

 

Stoneridge Electronics pakub transpordisektori süsteemide lahendusi. Uute süsteemide ja teenuste tootjana on Stoneridge põhimõte toodete ohutuse, tööviljakuse ja töökindluse suurendamine.

25.juubeliaasta vestluse peame tehasejuht Ardo Asperki ja tehnoloogiajuht Milko Milatškoviga. Kuulame ja arutame, kuidas läbi veerand sajandi on tehas oma ülesannetes ja sisus muutunud, mis on põnevad õppimise kohad ning missugust arenguvõimalust pakutakse inseneridele.

Rahvusvahelises grupis olemine annab teadmisi ja võrdluse, kuidas suhelda erinevate tarnijatega ning vestlusest tuleb välja, missugune on kõige väärtuslikum töötaja.

Ardo Asperk: “Probleem on võimalus, millest saab õppida!”. See on põhimõte, mille abiga on eesmärk järgmiseks viieks aastaks paigas. Missugune, kuula saatest! 

Kuidas arendada valdkonda?
Milko Milatškovi sõnul võiks r
iigi poliitika koolitustellimuste puhul olla multidistsiplinaarne ehk mahus võiks olla rohkem kui vaid IT valdkonna insenerid.

Saame teada, miks käib juhtkond inseneride juures “praktikal” ning kuidas mõjutab organisatsiooni reedesed lõuna-kringli kohtumised.  

Vestlust ja vastust küsimusele, missugused on eduka tehase võtmesõnad, aitab leida saatejuht Tõnu Einasto

 

Siit leiad saate info – podcast järelkuulatav endale sobilikul ajal!

 

***

Äripäeva Raadio Sisuturundussaade 15.4.2024
Märksõnapilv: #sisuturundus #intervjuu #stoneridge #ardoasperk #milkomilatskov #äripäev #äripäevaraadio #saatejuht #tõnueinasto