7.12.2023

Sten Luiga

Sten Luiga

TÜ SA: konkurents talentide pärast läheb aina teravamaks

 

Saates annab teemasid organisatsioon, kelle eesmärk on juba aastast 1997 toetada heade akadeemiliste eeldustega üliõpilaste õpinguid ning kasvatada seeläbi tugev järelkasv Eesti haritlaskonnale. Stuudios on Tartu Ülikooli Sihtasutuse nõukogu esimees Sten Luiga, nõukogu liige Andres Sutt ja juhatuse liige Katriin Fisch-Uibopuu

 

Luiga: “Annetuste maht sõltub sellest, kuidas instituudid, teaduskonnad ja kolledžid ise suudavad haarata ümbritsevat keskkonda kaasa ja oma tegevust ühiskonnale teadvustada ning oma vajadusi defineerida.”

 

Saates tuleb juttu, miks on vaja tudengeid toetada, kuidas leitakse abistajaid ning missugused mõõtmed selles tegevuses erinevatel osapooltel on. Saame infot, kuhu stipendiume ja toetusi jagub ning kas mõni valdkond on vaeslapse osas.

 

“Ülikool on ettevõtete jaoks talendipank ning heategevust saab rakendada ka organisatsiooni brändingu, kommunikatsiooni ja turunduse külge”, kirjeldavad põhimõtteid saatekülalised. 

 

Saame vastused selle kohta, kui paljudele tudengitele toetusi jagub ning miks veerand sajandit tehtud töö siiani otsa pole saanud?

 

“Läbi sihtasutuse üliõpilaste toetamine on üks tee, kus pole kaotajaid, ainult võitjad!”, ütleb rahulolevalt Andres Sutt. 

 

Saadet juhib Tõnu Einasto

Siit leiad saate info – podcast järelkuulatav endale sobilikul ajal!

***

Äripäeva Raadio Sisuturundussaade 7.12.2023
Märksõnapilv: #tartuülikoolisihtasutus #sisuturundus #intervjuu #stenluiga #andressutt #katriinfischuibopuu #äripäev #äripäevaraadio #saatejuht #tõnueinasto