25.10.2023

Tehnopol: kiirendame Eesti rohe-ettevõtete konkurentsieelist maailmas

Milliseid rohetehnoloogilisi lahendusi on Eesti ettevõtted loonud ja millised edulood on jõudnud Eesti piiridest kaugemale?

GreenEST Summit '22

GreenEST Summit ’22

Eesti rohetehnoloogia valdkonnast, täpsemalt rohetehnoloogia ettevõtlusest, selle rõõmudest ja ka muredest, arutavad stuudios Ragmar Saksing, teadus- ja ärilinnaku Tehnopol rohetehnoloogia valdkonna juht ning Brait Pilvik, GreenEST Summit 2023 projektijuht.

Miks liituda Tehnopoli rohetehnoloogia valdkonna ettevõtete perega, vastab Ragmar Saksing: „Eestis on väga mõnus ja kiire alustada, saab päris inimeste peal teenuseid katsetada, sest eestlased on hästi innovatsioonile avatud.“

Samuti räägime Baltikumi rohetehnoloogia valdkonna aasta tippsündmusest GreenEST Summitist, mis toimub juba 13. novembril.

Räägime tuleviku tasakaalus ärimudelist, suurematest väljakutsetest roheinnovatsiooni kommunikatsioonis ning toome välja Euroopa rohepöörde kolm peamist alustala. Samuti saavad vastuse küsimused: mis on „rohepöörde tarkade koda“ ning „targa linna innovatsioonifond“.

Saadet juhib Tõnu Einasto

Siit leiad saate info – podcast järelkuulatav endale sobilikul ajal!

***

Äripäeva Raadio Sisuturundussaade 25.10.2023
Märksõnapilv: #tehnopol #greensummitest #rohetehnoloogiad #sisuturundus #intervjuu #ragmarsaksing #braitpilvik #äripäev #äripäevaraadio #saatejuht #tõnueinasto