4.10.2023 Tervisetehnoloogia ettevõtted: otsime lahendusi, kuidas suurendada tervena elatud eluaastaid

Tervishoid on valdkond, mis puudutab meist igaühte. Kuidas aga tuua sellesse valdkonda rohkem inimsõbralikke lahendusi, mis aitaks lühendada ravijärjekordi ja tagada parema ligipääsu spetsialistidele? Milliseid innovaatilisi lahendusi saaks juba täna ära kasutada, et valdkonda muutusi tuua? Ja millal saame rääkida esimestest ükssarvikutest tervise sektoris?

Neile ja paljudele teistele tervisetehnoloogiat puudutavatele küsimustele otsime vastuseid teadus- ja ärilinnaku Tehnopol tervisetehnoloogia valdkonna juhi Merilin Varsamaaga.

„Tehisintellekti kasutuselevõtt, haigla töö automatiseerimine.
Kantavate seadmete, näiteks nutikellade, võimekus jagada meditsiinipersonalile andmeid, kaugmonitooring, vaimse tervise teenused, andmete taaskasutamine, analüüsimine, riskikäitumise ennustamine, kvaliteetsed raviplaanid“ loetleb Varsamaa märksõnu, mis valdkonnas aktuaalsed.

Saame teada, missugustele turgudele Tehnopol ettevõtteid aitab ning kui suur on nende mentor-võrgustik ning miks on oluline koostöö avaliku sektoriga.

 

Saadet juhib Tõnu Einasto

Siit leiad saate info – podcast järelkuulatav endale sobilikul ajal!

***

Äripäeva Raadio Sisuturundussaade 4.10.2023
Märksõnapilv: #tehnopol #tervisetehnoloogiad #tervenaelatudaastad #innovatsioon #sisuturundus #intervjuu #merilinvarsamaa #äripäev #äripäevaraadio #saatejuht #tõnueinasto