29.05.2023 Tehnopol: Ettevõtete tulevikukindluse valem: innovatsioonivõimekus ja teadlikkus + kestlikkus ja rohepööre

Anu Puusaag ja Martin Goroško

Sissejuhatus ja märksõnad:

Kriisidest räsitud ettevõtted keskenduvad ellujäämisele. Kas ellujäämise võtmeks võib olla jõuline arenguhüpe? Mis suunas seda hüpet sooritada ja kus kohast ammutada selleks jõudu ja ressursse?

Martin Goroško sõnul samamoodi enam edasi ei saa minna: mõelda tuleb muudatuste peale ja olla valmis neid paremini juhtima.
Soovitusena ettevõtetele: tehke päriselt muutusi ärimudelis, tooteportfellis. Mööda ei saa vaadata tehnoloogia trendidest ja rohepöördest. Enam nendest keegi väga mööda ei saa vaadata.
Kui neid suundasid teadlikult arendada ja ettevõtte kultuuri osaks viia, on kõik väga hästi!
Rohepööre peaks ettevõtetes olema nagu hügieen, kõik peaksid sellega tegelema. Sama iseenesestmõistetav, nagu aastaid tagasi oli kõigil oma visiitkaart taskus.

Räägime ettevõtte sisesest rohepöördest, ESG-st, eksportturgudele laienemisest ning raha kaasamisest.

Just neile küsimustele otsimegi vastuseid koos teadus- ja ärilinnaku Tehnopol äriarendusjuhi Martin Goroško ja nutikate tehnoloogiate valdkonnajuhi Anu Puusaagiga.

Saadet juhib Tõnu Einasto

 

Siit leiad saate info – podcast järelkuulatav endale sobilikul ajal!

 

Äripäeva Raadio Sisuturundussaade 29.05.2023
Märksõnapilv: #tehnopol #innovatsioon #rohepööre #jätkusuutlikkus  #ESG #eksport #rahakaasamine #sisuturundus #intervjuu #martingoroško #anupuusaag #äripäev #äripäevaraadio #saatejuht #tõnueinasto